FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede

 1. MÔŽEM POUŽÍVAŤ 5 DAYS DEO POČAS TEHOTENSTVA ALEBO DOJČENIA?

  Áno, samozrejme. 

 2. MÁ SPRCHOVANIE A OSOBNÁ HYGIENA VPLYV NA ÚČINOK 5 DAYS DEO?

  Nie, sprchovanie či osobná hygiena nemá na účinok 5 Days DEO vplyv. 5 Days DEO sa počas spánku dostane pod vašu kožu, kde neutralizuje baktérie. Tým pádom kontakt s vodou nie je problém.

 3. AKO DLHO VYDRŽÍ JEDNO BALENIE?

  Pri odporúčanom používaní (každých 5 dní), jedno balenie guličkového deodorantu vydrží 5-6 mesiacov. 

 4. MÔŽEM POUŽÍVAŤ 5 DAYS DEO ČASTEJŠIE AKO KAŽDÝCH PÄŤ DNÍ?

  Áno, môžete. V niektorých prípadoch je nutné produkt aplikovať častejšie ako každých päť dní. Deväťdesiat percent zákazníkov tvrdí, že produkt účinkuje presne 5 dní, zvyšných 10 % sa pohybuje medzi 3 – 7 dňami účinkovania.  Ak patríte do skupiny ľudí, pre ktorých produkt účinkuje iba 3 dni, tak vám, samozrejme, odporúčame produkt aplikovať v trojdňovom intervale.

 5. AKÝ JE ROZDIEL MEDZI 5 DAYS DEO PRE MUŽOV A PRE ŽENY?

  V zložení produktu nie je žiadny rozdiel, skôr sme sa zamerali na psychologickú stránku ľudí, a prišli sme k záveru, že väčšina ľudí preferuje kozmetické produkty rozdelené na pohlavie. Preto sme sa rozhodli vyrábať 5 Days DEO pre mužov a 5 Days DEO pre ženy, ktoré sú farebne rozlíšené.

 6. NAOZAJ 5 DAYS DEO FUNGUJE AŽ 5 DNÍ?

  Áno.  Až 90 % používateľov 5 Days DEO uvádza, že účinok produktu trvá presne 5 dní. Pri nadmernej aktivite však môže dôjsť k minimálnemu skráteniu účinku. Ak je to váš prípad, tak odporúčame používať 5 Days DEO každé 3 dni.

 7. MÔŽEM APLIKOVAŤ 5 DAYS DEO RÁNO NAMIESTO VEČERA?

  Áno, môžete. Ak však chcete dosiahnuť čo najlepší efekt, odporúčame použiť 5 Days DEO pred spaním, keďže vaše telo vtedy nevyvíja aktivitu a aktívne látky v produkte sa preto lepšie vstrebajú do pokožky.

 8. OBSAHUJE 5 DAYS DEO PARABÉNY?

  Nie, 5 Days DEO neobsahuje žiadne parabény.

 9. NENACHÁDZAJÚ SA V PRÍPRAVKU CHEMIKÁLIE, KEĎŽE ÚČINKUJE AŽ PÄŤ DNÍ?

  Nie, kombinácia ingrediencií v zložení je bezpečná a neškodná. Produkt je schválený Astma Allergi Danmark.

 10. MÁ 5 DAYS DEO NEJAKÚ VÔŇU?

  Nie, 5 Days DEO nemá žiadnu vôňu, ale ak si želáte, viete si vôňu doplniť vašim obľúbeným parfumom alebo antiperspirantom.

 11. MÔŽEM POUŽÍVAŤ 5 DAYS DEO V KOMBINÁCIÍ SO SVOJÍM PARFUMOM?

  Áno, môžete.5 Days DEO nemá vplyv na váš parfum, keďže nemá žiadnu vôňu.

 12. ZATVÁRA 5 DAYS DEO PÓRY NA KOŽI?

  Nie, 5 Days DEO nezatvára póry.

 13. AKÉ LÁTKY SA NACHÁDZAJÚ V PRODUKTE 5 DAYS DEO ?

  Voda (Aqua)

  Izopropylalkohol (Isopropyl Alcohol)

  Chlorid hlinitý hydratovaný (Aluminium Chloride Hyderate)

  Chlorid hlinitý (Aluminium Chloride)

  Glycerín (Glycerine)

  Propylénglykol (Propylene Glycol)

  Alantoín (Allantoin)

  Ethylhexylglycerín  (Ethylhexyl glycerine)

  Syntetický polymér na báze kremíka (PEG 12 Dimethicone)

 14. MÔŽEM POUŽÍVAŤ 5 DAYS DEO AK SOM ALERGICKÝ/Á NA ALKOHOL?

  5 Days DEO obsahuje alkohol, preto ak ste naň alergický/á neodporúčame, aby ste používali tento produkt.

 15. ZAFARBÍ 5 DAYS DEO MOJE OBLEČENIE?

  Nie, 5 Days DEO nezanecháva škvrny na oblečení.

 16. PREČO NEMÁ 5 DAYS DEO ŽIADNU VÔŇU?

  Funkciou produktu je zabrániť zápachu potu, a preto sme nevideli žiaden dôvod pridávať vôňu.

 17. JE 5 DAYS DEO TESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH?

  Nie, nie je.

 18. MÔŽEM POUŽÍVANÍM 5 DAYS DEO DOSTAŤ ALERGICKÚ REAKCIU ALEBO VYRÁŽKY?

  5 Days DEO obsahuje 3 látky, ktoré sú určené na ochranu pokožky – glycerín, propylénglykol a alantoín. Jediná látka, ktorá by mohla vyvolať reakciu, je alkohol. Ak sa tak stane, okamžite po aplikácií umyte dané miesto studenou vodou.

 19. VYSUŠUJE 5 DAYS DEO POKOŽKU?

  V niektorých prípadoch môže dôjsť k miernemu vysušeniu pokožky. Ak máte problém so suchou pokožkou natrite dané miesto krémom. Krém nemá na účinok 5 Days DEO žiaden vplyv.

 20. VZŤAHUJE SA NA PRODUKT GARANCIA?

  Naším produktom a vašou spokojnosťou sme si natoľko istí, že vám pri prípadnej nespokojnosti vrátime peniaze. Certifikát garancie sa nachádza v každom balení.

 21. ČO MÁM UROBIŤ, AK CHCEM VRÁTIŤ PRODUKT?

  Ak nie ste s 5 Days DEO spokojný/á, máte 30 dní od zakúpenia právo produkt vrátiť. Balenie však musí obsahovať minimálne dve tretiny z pôvodného obsahu. Vyplňte certifikát garancie, doplňte vaše osobné údaje, bankové informácie a priložte doklad o kúpe. Produkt potom zašlite na adresu:

  5 Days DEO s.r.o.
  Mäsiarska 37
  040 01 Košice
  Slovensko

  Po splnení vyššie uvedených požiadaviek vám čo najskôr vrátime peniaze na vami uvedený bankový účet.

 22. ČO MÁM UROBIŤ AK MÁM POCIT, ŽE 5 DAYS DEO NEFUNGUJE SPRÁVNE?

  Pamätajte, že je potrebné dodržiavať inštrukcie. V niektorých prípadoch je nutné produkt aplikovať častejšie, ako každých päť dní. Deväťdesiat percent zákazníkov tvrdí, že produkt účinkuje presne 5 dní, zvyšných 10 % udáva obdobie medzi tromi až siedmimi dňami účinkovania.  Ak patríte do skupiny ľudí, pre ktorých produkt účinkuje len tri dni, tak vám, samozrejme, odporúčame produkt aplikovať v trojdňovom intervale. Ak máte naďalej pocit, že 5 Days DEO nefunguje správne, skúste aplikovať produkt 2 dni po sebe. Týmto sa zabezpečí jeho efektívnejší účinok a baktérie budú zneutralizované. Ubezpečte sa, že pach z potu nie je na vašom oblečení, keďže pot môže zanechať pach aj na vypranom šatstve.

 23. JE TENTO PRODUKT TESTOVANÝ?

  Áno, je. Pred začatím predaja 5 Days DEO sme spolupracovali so spoločnosťou Statcon Aps v Kokkedal, ktorá otestovala 5 Days DEO na 100 účastníkoch. Všetci účastníci tohto testu boli oboznámení, že im bude pridelený produkt 5 Days DEO, ktorý sa má postarať o to, že zbaví ich pot nežiaduceho zápachu. Avšak, len polovici z nich bol pridelený skutočný produkt. Päťdesiati uchádzači, ktorí testovali skutočný 5 Days DEO uviedli, že produkt fungoval v 91,7 % prípadoch. Druhá polovica uviedla, že v 93,7 % nepocítili žiadnu zmenu. Tieto výsledky nás utvrdili v presvedčení, že 5 Days DEO spoľahlivo dosahuje sľúbený účinok.

 24. JE 5 DAYS DEO ZAMERANÉ AJ NA EKOLÓGIU?

  Určite áno! Na životnom prostredí nám záleží. Naše produkty sú vyrobené z plastu, ktorý je recyklovateľný a taktiež sa snažíme šetriť naše aj vaše lesy tým, že Vám faktúry za zakúpené produkty posielame e-mailom.