O nás

Príbeh 5 Days DEO

Tvorcom produktu 5 days DEO je Claus Greiffenberg.

Claus Greiffenberg

Claus ukončil svoje štúdium ako chiropraktik v roku 1996. Odvtedy si však urobil množstvo extra kurzov a špecializácií v súvislosti s telom, zdravím a ich funkciami.

Jeho starý otec bol farmaceut a zameriaval sa na rôzne kožné poruchy, na ktoré vytváral vlastné masti, ktoré pomohli koži, aby sa zahojila rýchlejšie.

Začalo to v roku 2008

V roku 2008 Claus dostal nápad. Vedel, že pot vo svojej podstate zápach nemá, a sú to baktérie, ktoré ho vytvárajú. Clausovi napadlo, že ak by dokázal neutralizovať baktérie na koži, tak pot by bol pre každého už len bez zápachu. Prípravok 5 days DEO prišiel na svet s unikátnym zložením, ktoré je také neškodné, že produkt bol okamžite schválený Astma Allergi Danmark.

V roku 2010 sa začal predaj tohto produktu v najväčšej kozmetickej sieti obchodov v Dánsku – MATAS. Veľmi rýchlo sa stal „MUST HAVE“ produktom, ktorý sa nachádzal vo všetkých MATAS predajniach.

A tak sa stalo, že stále viac a viac predajcov zaradilo produkt 5 days DEO do svojej ponuky, čo mu dodalo veľkú popularitu.