Ako to funguje?

5 DAYS DEO

Prečo pot zapácha?

Pot sám o sebe nemá v skutočnosti žiadnu vôňu. Zápach potu, ktorý každý z nás pozná, pochádza z baktérií, ktoré rozbíjajú sekréty z potných žliaz. Tie sa normálne nachádzajú na koži každého z nás.

Zápach sa vytvára v apokrinných žľazách, ktoré sa nachádzajú hlavne v podpazuší. Tieto žľazy vylučujú hustú a lepkavú tekutinu bohatú na tuky a bielkoviny, na ktorých sa živia baktérie.

5 Days DEO je produkt založený na prelomovej technológií, ktorá bráni zápachu potu a funguje až päť dní – efekt je 100 % účinný aj počas každodenného sprchovania!

5 Days DEO neutralizuje baktérie v potných žľazách a zabraňuje ich aktivite.

Vďaka neaktívnymi baktériám je pot úplne bez zápachu.

LOGOseethrough
5 DAYS DEO

Správnym používaním 5 Days DEO bude váš pot úplne bez zápachu až počas piatich dní.

Aplikujte 5 Days DEO pred spaním na umyté a suché podpazušie. Týmto sa počas noci aktívne zložky v produkte dostanú do kontaktu s kožou a vstrebú sa do potných žliaz. Na dosiahnutie čo najlepšieho účinku odporúčame aplikovať 5 Days DEO pred spaním, keďže telo je počas spánku neaktívne. Preto bude mať produkt dosť času efektívne neutralizovať baktérie na koži.

Prostriedok 5 days DEO nemá sám o sebe žiadnu vôňu, a preto ho môžete používať v kombinácií s vaším obľúbeným antiperspirantom alebo parfumom.

Keďže 5 Days DEO je produkt, ktorý pochádza z Dánska, dermatologické a kožné testy boli uskutočnené v Dánsku od Astma Allergi Danmark, kde dosiahol vynikajúce výsledky. 

GARANCIA

GARANTUJEME VÁM VRÁTENIE PEŇAZÍ

Naším produktom a vašou spokojnosťou sme si natoľko istí, že vám v prípade nespokojnosti vrátime peniaze.